Onrweb web tasarım
Onrweb web tasarım
 
Onrweb web tasarım Onrweb web tasarım

Menü

Mobil Uygulama

Mobil Uygulama

Uygulamalar iş demek.

 Mobil uygulamalar geleneksel olarak genel üretkenlik ve bilgi alma ile ilişkilendirilmiş olsa da, iş uygulamaları artık birçok günlük işlem için önemli bir parçadır.

Bu, özellikle MDM (Mobil Cihaz Yönetimi) çözümleriyle akıllı telefonların ve BYOD (Kendi Cihazınızı Getirin) çalışma politikalarının kolay erişilebilirliği ile, yani çalışanların artık iPhone'larını veya Android telefonlarını genel iş süreci için kullanabileceği, üretkenlik uygulamaları için işbirlikçi yazılım uygulamalar.

Teknoloji, dijital hizmetlerinize ek bilgi ve iletişim katmanları sağlamak için artırım ve makine öğrenimi seçeneklerinin artan kullanılabilirliği ile gelişmeye devam ediyor. İster pazarlama hizmetleri , perakende, ürün geliştirme ve dağıtım, hem de Hizmet olarak Yazılım ( SaaS ) için, uygulama geliştirme yaşlanmıştır.

Piyasa, sadece iOS veya Android için değil, aynı zamanda akıllı TV'ler, oyun konsolları ve diğer donanımların yanı sıra yazılım çözümleri için tasarım ve kod uygulamaları sunacak çok sayıda şirketle bunu yansıtıyor.

Bununla birlikte, temel şablonlardan ve yapılandırmalardan beyaz etiket uygulamaları oluşturmak için mevcut yazılım geliştirme platformları da vardır. Bunlar, işletmelerin gerektiğinde kendi şirket içi uygulamalarını oluşturmalarını ve hatta açık pazar için uygulamalar oluşturmalarını kolaylaştırmayı amaçlamaktadır.

Mobil Uygulama